Cumartesi, Mart 13

uçan spagetti canavarcılığı

8 eğer yapmazsan çok mutlu olurum

eğer benim iyiliğimi tasvir ederken dindar ve kendini üstün gören götoşlar gibi davranmazsan süper olur aga. bana inanmayan insanlar varsa problem yok. harbi, ben o kadar gururlu değilim zaten. üstelik bu onlarla ilgili değil lan konuyu değiştirme.

- eğer benim varlığımı ezmek, boyun eğdirmek, cezalandırmak ve anladın işte, diğerlerine kötü davranmak için kullanmazsan süper olur aga. bana kurbanlar vermenize gerek duymuyorum, üstelik saflık su için geçerli, insan için değil.

- insanları görünüşlerine, giyimlerine, konuşmalarına göre yargılamazsan süper olur aga, kurallarına göre oyna işte. ve şunu kalın kafalarınıza sokun; kadın=insan, erkek=insan, aynı=aynı. birisi diğerinden daha iyi değil, tabi moda konusunu olayın dışında tutarsak ve üzgünüm bu yeteneği yalnızca teal ve fuschia renklerinin ayrımını bilenlere verdim. **

- eğer sana ya da legal yaşta ve yeterli zihinsel olgunluktaki partnerine yönelik hakaratlere boyun eğmezsen süper olur aga. bu görüşe karşı çıkacaklara sözüm şudur ki: "gidin kendinizi sikin" tabi bunu saldırı olarak algılamazlarsa; he eğer öyleyse bir kez olsun televizyonu kapayıp değişiklik olsun diye yürüyüşe çıkabilirler.

- eğer aç karnına bağnazlarla ve kadın düşmanlarıyla tartışmaya girmezsen süper olur aga. önce ye sonra piçin icabına bak.

- eğer beni yüceltmek adına aşırı pahalı kiliseler/sinagoglar/camiler/tapınaklar inşa etmezseniz süper olur aga. parayı çok daha iyi işler için harcayabilirsiniz; misal:

a. fakirliği bitirmek.
b. hastalıklara tedavi yöntemleri bulmak.
c. huzurla yaşamak, tutkuyla sevmekve kablonetin fiyatını düşürmek.

ben kompleks karbonhidrat bazlı bir yaratık olabilirm; ama basit şeylerden hoşlanıyorum. bilmeliyim ki ben yaratıcıyım.

- eğer gidip millete seninle konuştuğumu anlatmazsan süper olur aga. o kadar ilginç bir eleman değilsin. aş kendini. ayrıca fellowunu* sevmeni söyledim adamım, ipucunu çakmadın mı?

- eğer deri/kayganlaştırıcı/vazelinlerle çok içiçeysen diğerlerine yapmazsan veya yaptırmazsan süper olur aga. fakat eğer öbür eleman da bu tarz bir takılım içindeyse yumul, fotoğraflar çek ve pipinin aşkına kondom tak. ciddiyim, alt tarafı bir parça koruyucu lan. eğer yaptığınızda iyi hissetmenizi istemeseydim sivri sivri şeyler koyardım, ya da ne bileyim lan öyle işte.

Hiç yorum yok: